Piszemy w prosty sposób o trudnych sprawach

 

Piszemy w prosty sposób o trudnych sprawach

 

Piszemy w prosty sposób o trudnych sprawach

Piszemy w prosty sposób o trudnych sprawach

 

Co robimy?

Treści na zamówienie - Przygotujemy dla Ciebie materiały merytoryczne, white papers, case study i artykuły. Dzięki wieloletniemu prowadzeniu badań rynku (sprawdź tutaj) zaprojektujemy, przeprowadzimy i omówimy badania i analizy rynku

Treści na zamówienie

Treści na zamówienie – Przygotujemy dla Ciebie materiały merytoryczne, white papers, case study i artykuły. Dzięki wieloletniemu prowadzeniu badań rynku (sprawdź tutaj) zaprojektujemy, przeprowadzimy i omówimy badania i analizy rynku
Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia z zakresu technologii wspierających biznes. Dzięki wieloletniej współpracy z największymi firmami z branży oraz dziennikarskiemu doświadczeniu profesjonalnie i rzeczowo poprowadzimy szkolenie, debatę i spotkanie.

Konferencje i szkolenia

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia z zakresu technologii wspierających biznes. Dzięki wieloletniej współpracy z największymi firmami z branży oraz dziennikarskiemu doświadczeniu profesjonalnie i rzeczowo poprowadzimy szkolenie, debatę i spotkanie.
Shopper Recomendation Tool
Narzędzie dla sklepów internetowych, które pokazuje przewagę Twojej technologii nad innymi.

SRT

Shopper Recomendation Tool Narzędzie dla sklepów internetowych, które pokazuje przewagę Twojej technologii nad innymi.

Zaufali nam

loga white

Dlaczego warto?

 • <h3>Daj się znaleźć</h3>

  Daj się znaleźć

  Na pewno wiesz, że 95% użytkowników internetu w Polsce, jako narzędzia wyszukiwania używa Google. Pozwól im się znaleźć. Zamiast wyświetlać na ślepo reklamy zacznij tworzyć kontent. Nie reklamowy – ale wartościowy, dzięki któremu Twoi Klienci czegoś się dowiedzą. Zamiast inwestować w reklamy, które będą przeszkadzać Twoim potencjalnym Klientom, zainwestuj w wartością relację, która na pewno zaprocentuje. Pomożemy Ci Tworzyć kontent, który świadomie będzie napisany w sposób, który pomoże dotrzeć na Twoją stronę wartościowym użytkownikom. Teksty publikowane w sieci muszą być nie tylko przyjazne czytelnikom, ale również wyszukiwarkom.
 • <h3>Podziel się wiedzą</h3>

  Podziel się wiedzą

  W Twojej firmie jest zgromadzone mnóstwo wiedzy, która stanowi o Twojej przewadze konkurencyjnej. Twoi Klienci obdarzą Cię zaufaniem, jeśli częścią tej wiedzy podzielisz się z nimi. Jeśli Twoja firma produkuje buty do biegania zyskasz wiarygodność potencjalnych Klientów jeśli będziesz edukował ich o technikach biegania, prawidłowym doborze obuwia, czy stroju. Nawet jeśli dzisiaj biegają w butach konkurencyjnej firmy, gdy dojrzeją do zmiany Twoja marka będzie ich pierwszym wyborem.
 • <h3>Poszerzaj zasięg</h3>

  Poszerzaj zasięg

  Ile musisz wydać, by potencjalni Klienci dowiedzieli się o Twojej firmie z telewizji? To będą duże pieniądze, na reklamę, która przeszkodzi widzom w oglądaniu ich ulubionego serialu. Czy to trafiona inwestycja? Tymczasem codziennie w sieci użytkownicy sami, dobrowolnie dzielą się treściami ze znajomymi. Oczywiście tylko pod warunkiem, że nie są to treści reklamowe i są po prostu ciekawe. Dobra infografika ma szansę dotrzeć do tysięcy odbiorców i to w najlepszy możliwy sposób – przez osoby z kręgu znajomych.

Napisz w czym możemy Ci pomóc!

Jesteśmy dziennikarzami, analitykami i marketerami. Od ponad 20 lat specjalizujemy się w tworzeniu treści. Nasza specjalność to technologie wspierające biznes – telekomunikacja, komputery, sieci, bezpieczeństwo danych, IT. Tworzymy artykuły, raporty, teksty marketingowe, kontent do portali społecznościowych, infografiki, scenariusze filmów – wszystko to, czego potrzebuje Twoja firma do nawiązania i podtrzymywania relacji z potencjalnymi i aktualnymi Klientami.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy możemy się do czegoś przydać.

 

 •  kontakt(at)e2k.pl
 • (+48) 22 2131613