Skup się na tym co lubisz i robisz najlepiej –

My zajmiemy się komunikacją z Twoimi klientami.

Piszemy w prosty sposób o trudnych sprawach

 

Skuteczna komunikacja

 • <h3>Daj się znaleźć</h3>

  Daj się znaleźć

  Na pewno wiesz, że 95% użytkowników internetu w Polsce, jako narzędzia wyszukiwania używa Google. Pozwól im się znaleźć. Zamiast wyświetlać na ślepo reklamy zacznij tworzyć kontent. Nie reklamowy – ale wartościowy, dzięki któremu Twoi Klienci czegoś się dowiedzą. Zamiast inwestować w reklamy, które będą przeszkadzać Twoim potencjalnym Klientom, zainwestuj w wartością relację, która na pewno zaprocentuje. Pomożemy Ci Tworzyć kontent, który świadomie będzie napisany w sposób, który pomoże dotrzeć na Twoją stronę wartościowym użytkownikom. Teksty publikowane w sieci muszą być nie tylko przyjazne czytelnikom, ale również wyszukiwarkom.
 • <h3>Podziel się wiedzą</h3>

  Podziel się wiedzą

  W Twojej firmie jest zgromadzone mnóstwo wiedzy, która stanowi o Twojej przewadze konkurencyjnej. Twoi Klienci obdarzą Cię zaufaniem, jeśli częścią tej wiedzy podzielisz się z nimi. Jeśli Twoja firma produkuje buty do biegania zyskasz wiarygodność potencjalnych Klientów jeśli będziesz edukował ich o technikach biegania, prawidłowym doborze obuwia, czy stroju. Nawet jeśli dzisiaj biegają w butach konkurencyjnej firmy, gdy dojrzeją do zmiany Twoja marka będzie ich pierwszym wyborem.
 • <h3>Poszerzaj zasięg</h3>

  Poszerzaj zasięg

  Ile musisz wydać, by potencjalni Klienci dowiedzieli się o Twojej firmie z telewizji? To będą duże pieniądze, na reklamę, która przeszkodzi widzom w oglądaniu ich ulubionego serialu. Czy to trafiona inwestycja? Tymczasem codziennie w sieci użytkownicy sami, dobrowolnie dzielą się treściami ze znajomymi. Oczywiście tylko pod warunkiem, że nie są to treści reklamowe i są po prostu ciekawe. Dobra infografika ma szansę dotrzeć do tysięcy odbiorców i to w najlepszy możliwy sposób – przez osoby z kręgu znajomych.

Co robimy?

Treści na zamówienie - Przygotujemy dla Ciebie materiały merytoryczne, white papers, case study i artykuły. Dzięki wieloletniemu prowadzeniu badań rynku (sprawdź tutaj) zaprojektujemy, przeprowadzimy i omówimy badania i analizy rynku

Treści na zamówienie

Treści na zamówienie – Przygotujemy dla Ciebie materiały merytoryczne, white papers, case study i artykuły. Dzięki wieloletniemu prowadzeniu badań rynku (sprawdź tutaj) zaprojektujemy, przeprowadzimy i omówimy badania i analizy rynku
Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia z zakresu technologii wspierających biznes. Dzięki wieloletniej współpracy z największymi firmami z branży oraz dziennikarskiemu doświadczeniu profesjonalnie i rzeczowo poprowadzimy szkolenie, debatę i spotkanie.

Konferencje i szkolenia

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia z zakresu technologii wspierających biznes. Dzięki wieloletniej współpracy z największymi firmami z branży oraz dziennikarskiemu doświadczeniu profesjonalnie i rzeczowo poprowadzimy szkolenie, debatę i spotkanie.

Zaufali nam

loga white

Napisz w czym możemy Ci pomóc!

Jesteśmy dziennikarzami, analitykami i marketerami. Od ponad 20 lat specjalizujemy się w tworzeniu treści. Nasza specjalność to technologie wspierające biznes – telekomunikacja, komputery, sieci, bezpieczeństwo danych, IT. Tworzymy artykuły, raporty, teksty marketingowe, kontent do portali społecznościowych, infografiki, scenariusze filmów – wszystko to, czego potrzebuje Twoja firma do nawiązania i podtrzymywania relacji z potencjalnymi i aktualnymi Klientami.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy możemy się do czegoś przydać.

 

 •  kontakt(at)e2k.pl
 • (+48) 22 2131613